Şimdi Türkiye’de!

RS 660 ile ilgili detaylı bilgi almak
için formu doldur, seni arayalım

PİSTLERDEN YOLLARA TAŞINAN KARAKTER

Karakteri ve yenilikçi ruhuyla her zaman fark yaratan Aprilia, gelenek ile geleceği buluşturuyor. Sportif kişiliği ve çağdaş çizgileriyle hayranlık uyandıran RS 660, Aprilia markasının pistlerdeki liderlik deneyimini şimdi de asfalta taşıyor. Bu hafif ve kompakt motosiklet, eşsiz tasarımı ve çevikliğinin yanı sıra, yüksek hızlarda da son derece stabil ve inanılmaz bir sürüş keyfi yaşatıyor. RS 660, genç ve dinamik karakterini çok özel bir renkle yansıtıyor: Acid Gold.

STANDARTLARI O BELİRLİYOR

Kendi sınıfında yeni bir standart yaratan RS 660, dinamik sürüş deneyimini en üst seviyelere çıkaran gövde, alüminyum şasi ve çatal; bir yandan ağırlık dağılımını optimize ederken, bir yandan da maksimum hafiflik sağlıyor.

NEFES KESEN DENEYİM

RS660'ın sportif kişiliği ile çağdaş çizgileri nefes kesiyor ve Aprilia'nın pist deneyimini asfalta taşıyor. Benzersiz tasarım, şık ve çevik yapısı, hafif ve kompakt RS660'ı şekillendiriyor. Yüksek hızlarda stabilite sağlayan, eğlenceli, zevkli bir sürüş deneyimine hazır mısınız?

YEPYENİ BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

Sürüş pozisyonu, konforlu bir sürüş deneyimi ve ideal ön ağırlık dağılımını sağlamak için dikkatlice tasarlanmıştır.
Sele, ayak basamakları ve direksiyon çatalı üzerindeki klipsli gidonun mükemmel şekilde dengelenmiş kurulumu dinamik bir sürüş pozisyonu oluşturur. Tüm bunlara, farklı pist ve yol koşulları için önceden tanımlanmış beş sürüş modu seçeneğini eklediğinizde; heyecan verici bir sürüş deneyimi için tüm detaylara sahipsiniz.

MULTIMAP ABS FREN SİSTEMİ

Gelişmiş Multimap ABS fren sistemi, RS 660’ın performansından ödün vermeden yol güvenliği sağlıyor. Bu sistem; yanal ivme, ön fren koluna uygulanan baskı, yatış açısı, sapma ve yalpalama gibi farklı parametreleri sabit şekilde kontrol eden spesifik bir algoritma sayesinde hem frenlemeyi hem de ABS fren sisteminin virajlardaki müdahalesini optimize ediyor. Bu sayede frenlerin etkisi ayarlanıyor ve yavaşlama ile stabilite arasında mükemmel bir oran elde ediliyor.

APRC SİSTEMİ

Yarış pistlerinde doğan ve asfalt yollarda kullanılmak için geliştirilen APRC (Aprilia Performance Ride Control) sistemi, yolda maksimum güvenlik sağlayan, pistlerde ise performansı artıran eksiksiz bir paket olarak elektronik kontrollerde gelinen son noktayı temsil ediyor.

RS 660 donanımında yer alan APRC (Aprilia Performance Ride Control) sisteminin en modern elektronik kontrol paketi olduğunu söyleyebiliriz. Altı eksenli gelişmiş bir devinimsel platformdan oluşan bu paket, donanımındaki ivme ölçerler ve jiroskoplar sayesinde motorun o anki durumunu ve yolla etkileşimini gerçek zamanlı algılayıp performans desteği verirken, sürüşü de güvenli ve keyifli hale getirir.

RENKLER

Copyright 2024 Aprilia Türkiye

İleri Teknoloji :
Son Nesil APRC Paketi
MULTIMAP ABS FREN SİSTEMİ
5 farklı sürüş modu
Renkli TFT Gösterge Paneli
Aprilia MIA (İsteğe bağlı)

Tam LED Aydınlatma
3 LED öğesinden oluşan ön ışık grubu
- Entegre göstergeli ayırt edici DRL
- Otomatik far etkinleştirmesini sağlayan ortam ışığı sensörü 
- Daha iyi görüş için tüm virajı aydınlatan bir çift viraj ışığı

660 cc motor
100 hp gücüne ve inanılmaz derecede yüksek torka sahip yeni ikiz silindirli 660 cc, her koşulda canlı, hızlı tepki veren performans sunar ve Euro 5 uyumludur.