İKİ TEKERLEK ÜZERİNDE OLAĞANÜSTÜ DUYGULAR

Yeni hafif ve dinamik Aprilia Tuono 125, yüksek performans ve cesur bir kişilik arayan genç sürücüler için mükemmel bir seçim olarak öne çıkıyor. İtalya'da tasarlanmış ve üretilmiş olan bu motosiklet, cesur tasarımı, mükemmel şasisi ve güçlü motoru ile olağanüstü maceralara hazır!

Stil

Sportif Aprilia 125 serisi, performans, güvenlik ve standart özellikleri bir üst seviyeye taşınarak tamamen yeniden üretildi.

Euro 5

Aprilia Tuono 125, yeni başlayan sürücüleri heyecanlandıracak canlı, yeni, 4 valfli, sıvı soğutmalı tek silindirli bir motordan güç alıyor ve artık Euro 5 sertifikalı olarak karşınıza çıkıyor.

Şasi

Şasisi saf alüminyumdan yapılmış bir sanat eseri olarak tanımlanabilir. Aprilia Yarış Takımı’nın pist deneyimi ve uzmanlığının bir başyapıtı ve kanıtı olan bu motosiklet; stabilite, hız ve yol tutuşunu optimize etmek için titizlikle şekillendirildi.

Konfor

Aprilia Tuono 125, 14,5 litre ile kategorisindeki en büyük yakıt deposu kapasitesine sahipken, sele altı bölmesi de artık daha büyük... İsteğe bağlı ekstralar arasında bir USB bağlantı noktası ve Quick Shift elektronik iletimi de bulunuyor.

Dijital ekran

Aprilia Tuono 125, yakıt seviyesi, anlık ve ortalama tüketim, kalan kilometre ve çok daha fazlası gibi faydalı bilgiler içeren yeni bir arkadan aydınlatmalı dijital gösterge panosuna sahiptir. Ayrıca, gelişmiş bir sürüş deneyimi için akıllı telefonunuzu motora bağlayan uygulama olan Aprilia MIA'ya da bağlanabilir.

Performansta yeni bir boyut

Aprilia Tuono 125'in ön bölümünün boyutları, bir Tuono'dan beklediğiniz hava koruması seviyesini sağlayan daha kompakt bir görünüm için küçültülürken, motor spoyleri artık önceki sürümlerden daha inceltilmiştir.

Quick Shift

Aprilia Tuono 125, Aprilia tarafından dünyanın dört bir yanındaki yarış pistlerinde test edilen yenilikçi vites değiştirme özelliği olan Quick Shift'i barındırabilir. Bu elektronik sistem, sürücünün debriyajı kullanmadan vites yükseltebilmesi için gaz kelebeği ve devir miktarını dikkate alarak, takılı vites için tork kesintisini izler.

ABS

Aprilia Tuono 125, Bosch ile birlikte geliştirilen ve acil frenleme sırasında daha fazla güvenlik için devrilme önleyici sistemle donatılmış gelişmiş çift kanallı ABS'ye sahiptir. Yeni Michelin lastikleri sayesinde virajlarda stabilite ve yol tutuşu artırıldı, aynı zamanda arka bölümün ağırlığı 140 mm olarak belirlendi.

FİYAT TEKLİFİ ALIN