O Bir Şampiyon

Aprilia RS 660; geçtiğimiz yıl dünyanın önde gelen motosiklet yarışları serisi MotoAmerica'nın bir sınıfı olan, orta güçlü çift silindirler için prestijli ABD şampiyonası Twins Cup 2021 galibiyetiyle etkileyici bir başarıya imza attı. Aprilia, bu tarihi galibiyeti kutlamak için, her motosikletin yakıt deposuna işlenmiş benzersiz numarasıyla, Stars and Stripes görünümünde 1500 adetlik özel bir seri üretti.

BAŞARISINDAN İLHAM ALDI

RS660’ın dinamik karakterine daha fazla görsel güç katan renkli yıldızlar ve çizgiler Amerikan bayrağından ilham alınarak yapılmıştır. Renk şeması, Twins Cup şampiyonu binici Kaleb De Keyrel'in Vallelunga yarış pistindeki görünümünde sergilenen özel grafikleri temsil ediyor. Böylelikle Aprilia RS 660 Trophy’nin Amerika topraklarındaki çarpıcı zaferini temsil ediyor.

Daha Büyük Grenaj

Aprilia RS 660 Limited Edition'ın yarışçı ruhu, sadece daha fazla hava akımı koruması sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kesinlikle sportif bir görünüm sunan büyük üst grenaja sahip.

Tek Koltuk

Artçı selesini ortadan kaldırarak arka bölümün şık tasarımını uzatıyor.

Sınırlı Üretim

Yakıt deposunda, motosikletinizin numarasının yer aldığı bir rozet bulunur ve bu, harika bir sportif başarıyı kutlamak için yaratılan özel RS 660'ın yalnızca 1500 adetinin mevcut olduğunu doğrular.

Quick Shifter
( Aşağı ve Yukarı Yönlü Hızlı Vites Değişimi)

Aprilia RS 660 Limited Edition, aşağı ve yukarı yönlü vites değişimini içeren bir yazılım içerir. Bu sayede herhangi bir parçayı değiştirmeye gerek kalmadan, pistlerde ünlü Aprilia sesinin keyfini çıkarırsınız.

FİYAT TEKLİFİ ALIN