İLK SPOR MOTOSİKLETİN İLE TANIŞMAYA HAZIR MISIN?

Aprilia'nın sportif geçmişini özetleyen RS 125; ayırt edici bu sportif karakterini değiştirmeden, yenilenen teknolojisi ile adrenalin tutkunlarına yeni ve gelişmiş bir deneyim sunuyor. Stil ve gücün baş döndürücü birleşimi ile tasarlanan Aprilia RS 125, her zamankinden daha performanslı motoru ve gelişmiş bileşenleri ile pistte uzman sürücülerin nabzını tutmayı hedeflerken, yeni başlayanlar için de asfaltta konforlu seçim olarak öne çıkıyor.

Stil

Genç sürücülere yönelik spor motosikletler içerisinde uzun süredir referans olarak kabul edilen Noale'nin kökleri, olağanüstü adrenalin ve dinamik heyecanı hem piste hem de sokağa getiriyor.

Euro 5

Yeni Euro 5 uyumlu atan kalp, Aprilia RS 125’in performansını daha da dikkat çekici hale getiriyor. Bu motosikletin yüksek performansı, güçlü ve modern, 4 valfli dağıtımlı, sıvı soğutmalı tek silindirli motorundan geliyor.

Şasi

Harika şasisi, cesur tasarımı ve güçlü motoruyla Aprilia RS 125, hem pistte hem de yollarda olağanüstü stabilite ve yol tutuşu sağlıyor.

Konfor

Aprilia RS 125’in klipslerinin konumu, en sportif yolcukluklarda bile yaşanacak yüksek sürüş heyecanından ödün vermeden daha fazla konfor için 18 mm yükseltildi.

Gelişmiş dijital ekran

Yakıt seviyesi, anlık ve ortalama tüketim, kalan kilometre ve çok daha fazlası gibi tüm kolay erişilebilir ve net bir şekilde görüntülenen faydalı yolculuk verilerini içeren yeni bir arkadan aydınlatmalı dijital gösterge panosuna sahiptir. Ayrıca, gelişmiş bir sürüş deneyimi için akıllı telefonunuzu motora bağlayan uygulama olan Aprilia MIA'ya da bağlanabilir.

Mükemmel ergonomi

Aprilia RS 125'in en son versiyonu, 18 mm yükseltilmiş klips konumunu görüyor ve bu da, sürücülerin en sportif bağlamlarda bile ünlü performans ve duyguyu deneyimlemelerini sağlarken benzeri görülmemiş bir konfor sunan iyileştirilmiş bir sürüş konumu ile sonuçlanıyor.

Quick Shift

Aprilia RS 125, Aprilia tarafından dünyanın dört bir yanındaki yarış pistlerinde test edilen yenilikçi vites değiştirme özelliği olan Quick Shift'i barındırabilir. Bu elektronik sistem, sürücünün debriyajı kullanmadan vites yükseltebilmesi için gaz kelebeği ve devir miktarını dikkate alarak, takılı vites için tork kesintisini izler.

ABS

Aprilia RS 125, Bosch ile işbirliği içinde geliştirilen ve acil frenleme sırasında daha fazla güvenlik için devrilme önleyici sistemle donatılmış en yeni çift kanallı ABS'ye sahiptir. Yeni Michelin lastikleri sayesinde virajlarda stabilite ve yol tutuşu artırıldı ve arka kısmın 140 mm'lik etkileyici bir bölümü bulunuyor.

RS 125 GP REPLICA

Parkurun heyecanını yaşamaya hazır olun

Yeni Aprilia RS 125 GP Replica, tüyleri diken diken edecek kadar heyecanlı bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Pistlerden doğan bu hafif motosiklet, alüminyum bir çerçeveye, yeni Euro 5 uyumlu motora, en iyi ileri teknolojiye ve gerçek bir supersport motosikletin ergonomisine sahiptir. Tüm bunlar ve çok daha fazlasıyla RS 125 GP Replica, hem yolda hem de pistte stil, adrenalin ve performans standartlarını belirliyor.

RS 125 GP REPLICA

Parkurun heyecanını yaşamaya hazır olun
Yeni Aprilia RS 125 GP Replica, tüyleri diken diken edecek heyecanlı sürüş deneyimi yaşatıyor. Pistlerde doğan bu hafif bisiklet, alüminyum bir çerçeveye, yeni Euro 5 uyumlu motora, en iyi ileri teknolojiye ve gerçek bir supersport motosikletin ergonomisine sahiptir. Tüm bunlar ve çok daha fazlasıyla, hem yolda hem de pistte stil, adrenalin ve performanstan sonra genç sürücüler için standardı belirliyor.

FİYAT TEKLİFİ ALIN