400.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Nisan ayı yasal metni okumak için tıklayın.

HER İKİ DÜNYANIN EN İYİSİ

Performans ve eğlence için tasarlanmış teknik çözümler

Aprilia 660 modellerinin büyüsü - hafif, akıllı, eksiksiz ve son derece etkili olmasıdır. Arazi sürüşü ile keşfetme arzusuna yanıt veren, Tuareg 660 her koşulda performans ve eğlence sunan yeni bir rota çiziyor. Özgün teknik çözümler sayesinde ister otururken ister ayakta dururken asfalt ve kir üzerinde maksimum kontrol sağlamak için yeniden tasarlandı.

APRC TEKNOLOJİSİ

Saf arazi performansı ve spor teknolojisi birleşti

Tuareg 660’da, ikisi özelleştirilebilir (biri arazi sürüşü için ayrılmış) olmak üzere 4 farklı sürüş modu bulunmaktadır. ABS her iki tekerlekte veya sadece arkada devre dışı bırakılabilir. APRC Teknolojisi; Çekiş Kontrolü, Hız Kontrolü, Motor Haritası ve Motor Freni ile birlikte gelir ve tüm bu fonksiyonlara yüksek çözünürlüklü 5inç TFT ekrandan erişebilirsiniz.

HAFİFLİK

Minimum ağırlığa sahip ekipman

Sadece 187 kg kuru ağırlığı ile Tuareg 660, hafiflik açısından sektör için bir ölçüt oluşturuyor. Aprilia mühendisleri, Tuareg'i cömert 18 litrelik yakıt deposundan başlayarak, macera temelleriyle donattı ve mümkün olan en hafif motosikleti tasarladı.

OFF-ROAD SÜSPANSİYONU

Daha fazla macera!

Her ikisi de 240 mm'lik uzun hareket mesafesine sahip 43 mm'lik bir çatal ve kademeli askı sistemi, başkalarının gazı kapatmak zorunda kaldığı yerlerde arazide çekiş ve eğlence sağlar.

APRILIA ŞASİ GELENEĞİ

Fark yaratan duygu

Tuareg 660, alüminyum braketlerle birleştirilmiş ve motora 6 noktadan bağlanan yeni boru şeklindeki çelik çerçeve, 1500 mm'nin biraz üzerinde bir dingil mesafesi ve merkezi ağırlığın dikkatli bir şekilde dağıtılması sayesinde, Aprilia şasi geleneğine -mükemmellikle eşanlamlı- sadıktır.

YENİDEN TASARLANMIŞ MOTOR

Yeni tasarım, aynı karakter

Paralel ikiz motor şimdi maksimum 80 HP güç, 70 Nm maksimum tork ve önemli ölçüde artırılmış düşük/orta aralık eğrisi sunuyor. Hazne, 240 mm'den fazla yerden yükseklik ve 860 mm'den az koltuk yüksekliği için dikey ayak izini azaltır.

MACERANIN 3 RENGİ

Tuareg 660'ın 3 stili için 3 görünüm

Tarihsel olarak başkaları için ilham kaynağı olan Indaco Tagelmust, Dakari Aprilia soyuna bir övgü olarak Tuareg’in maceracı ifadesidir. Bu parlak, ikonik renk düzeni sayesinde yeni Tuareg, DRL ışıklarının delici bakışları için çift yarık ortaya koyuyor.
Ormanların içerisinde bile fark edilebilir yoğun ve cesur Acid Gold, 660 ailesinin imza rengi olarak Tuareg 660’da da karşınızda.

Martian Red, 54 dünya şampiyonluğundan sonra artık herhangi bir araziyi keşfederken size eşlik eden Aprilia kumunun gururlu sancaktarıdır.

TUAREG 660

TUAREG 660

ATREIDES BLACK

MACERA SENİ BEKLİYOR

Teknik, temel, dinamik ve gururla İtalyan olan Tuareg 660, mükemmel bir off-road deneyimi ile, sizi yeni zorluklara göğüs germeye ve tam olarak hiçbir tutuşun olmadığı yerde, bunlarla yüzleşmek için mükemmel yörüngeyi bulmaya iter. Böylelikle motosiklet sürmenin tüm heyecan ve eğlencesini hissedersiniz.

EĞLENCELİ ve SPORTİF

Pistten toprağa: 660 devrimi devam ediyor

Aprilia 660 motosiklet sürüş kurallarını yeniden yazdı ve şimdi aynısını arazi sürüşü için yapıyor. Tuareg 660, RS 660 ve Tuono 660'ı bu kadar başarılı yapan tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor ve bunları - orijinal bir şekilde - yeni, daha heyecan verici ve sportif bir maceranın hayalini kuran her sürücüye sunuyor.

TUAREG ile YOLCULUĞA BAŞLAYIN

Kaybolan macera kavramı, Tuareg ile yeniden şekillendi. Açık hava oyun alanınız ister çöl kumulları, dağ yolları veya şehir içi sürüş tehlikeleri içeriyor olsun, yolculuğunuza başlamak için sadece bir kask ve Tuareg 660'ın anahtarına ihtiyacınız var.

GALERİ

FİYAT TEKLİFİ ALIN