400.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Nisan ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Tuono 660 Factory ile sınırları aş!

Bir kelimeye neleri sığdırabilirdiniz? Beklediğin heyecan ve teknolojik mükemmelik onda: Tuono 660 Factory! Daha fazla güç, azaltılmış ağırlık, maksimum performans, büyüleyici elektronik sistemleri ve üstün kontrol için ayarlanabilir süspansiyon.

Sıradışı Elektronik Sistemleri

Tuono 660 Factory’nin kapsamlı APRC elektronik kontrol sistemi, elektronik gaz kolu ve 6 eksenli sürüş izleme ölçümünü sağlar. Quick Shifter, Hız sabitleyici, Ayarlanabilir Motor Freni, Çekiş Kontrol Sistemleri (Wheelie Control dahil), 5 Farklı Sürüş Modu ile size destek olur.

5 Farklı Sürüş Modu

Yol ve pist için özelleştirilebilir sürüş modları sayesinde sürüşünüz için gerekli olan şartları kolayca belirle. Bu sayede çekiş kontrolü, motor frenini, ABS ve diğer parametreleri sürüşüne göre yönet.

Gelişmiş Süspansiyon

Tuono 660 Factory sürüşünüz için geliştirilmiş, ayarlanabilir SACHS süspansiyona sahiptir.

Üstün Fren Sistemi

Tuono 660 Factory, Viraj Destek ABS ile birlikte gelir. Bu sistem sizin için sürekli ölçüm yaparak frenleme ve abs sistemini sürekli optimize ederken, size performanslı ve güvenli bir sürüş zevki sunar.

Yolların Gerçek Gücü

Tuono 660 Factory, Tuono 660’tan farklı olarak, 100 beygire çıkarıldı. Tuono 660’tan farklı olarak Quick Shifter özelliğiyle, zaman kaybetmeden yukarı ve aşağı yönlü vites değiştirin ve yolların en hızlısı olun.

Ağırlıkta hafif, performansta yüksek

Tuono 660 Factory, toplam ağırlığı 2 kg azaltmaya katkıda bulunan lityum bataryası sayesinde ağırlığını 181 kg'a indirdi. Bunu tamamen ayarlanabilir ön ve arka süspansiyonla birleştirdiğimizde; karşı koyması zor, olağanüstü verimli bir motosiklet ortaya çıktı.

Daha cesur ve daha asi bir Tuono

Tuono 660 Factory Aprilia’nın sırrı olan olağanüstü koruma ve daha reaktif, dinamik bir sürüş sağlayan karenajıyla ismine göz kırpıyor. Ek sportif detaylarıyla Factory Dark kaplamaları, siyah ve kırmızı detaylı arka karenajı ve selesiyle daha cesur ve daha asi.

FİYAT TEKLİFİ ALIN