100.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 6 taksit!
Üstelik seçili modellerde nakit ödeme desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Nisan ayı yasal metni okumak için tıklayın.

Aprilia Performansıyla Şehir Sizin

Yeni Aprilia SR 125, sadece görünümüyle değil, performansıyla da etkileyici. 125cc hacmindeki i-get motorunun ürettiği etkileyici güçle yeni SR 125, 60 km/s hıza 10 saniyenin altında ulaşıyor. Aprilia’nın yarışçı genlerinden gelen agresif hatlarıyla da kentin sokaklarında varlığını hissettiriyor. Dijital göstergesiyle modern bir hisse sahip olan SR 125, yakıt tüketiminde de son derece ekonomik.

SR 125

SR 125

Beyaz

i-get Motor: Modern ve Hızlı

Yeni Aprilia SR 125, ileri düzeyde Aprilia mühendisliğiyle tasarlanmış i-get motoruyla gazı her açtığınızda için heyecanla dolmasına neden olacak. 3 supaplı yapısı sayesinde etkileyici bir güç üreten bu motor, pürüzsüz güç aktarımı için tasarlanmış CVT şanzımanla birlikte pratik ve eğlenceli bir sürüş deneyimi sunuyor.

Bir Atlet Kadar Dinamik

Şehrin yoğun trafiğinden kendinizi kurtarmanız yeni Aprilia SR 125 ile çok kolay. Sportif karaktere sahip şasi tasarımıyla kıvrak bir sürüşe sahip olan SR 125, önde yer alan teleskopik çatalla yolu maksimum düzeyde kavrıyor. 14” çapındaki lastikleri ve kombine fren sistemi de güvenliğinizi en üst düzeye çıkarıyor.

Tam Bir Aprilia

Yeni Aprilia SR 125, kompakt bir scooter olmasına rağmen Aprilia’nın yarışçı genlerinden gelen agresif görünümüyle benzerlerinden farklılaşıyor. Aprilia sticker’larıyla tek bir bakışta bir yarışçı olduğu anlaşılan SR 125’in şık görünümü, LED aydınlatmalarla tamamlanıyor.

Şehirde Yeni Bir Efsane

Yeni SR 125; sportif hatlara sahip dikkat çekici bir tasarımı, yüksek performanslı bir motorla bir araya getiriyor. 10 beygir güç, 9,7 Nm tork üretebilen SR 125 sizi sadece şehrin yoğun trafiğinden kurtarmakla kalmıyor, aynı zamanda eğlenceli bir sürüşe davet ediyor. Özellikle motosiklete yeni başlayacaklar için ideal bir model olan SR 125, uzun yıllardır motosiklet kullanıp daha kompakt bir ulaşım çözümü arayanlar için de ideal.

Tam LED Aydınlatmalar

Yüksek aydınlatma performansına sahip LED aydınlatmalar ile en karanlık yollarda bile sürüşleriniz daha güvenli.

Süspansiyonlar

Ön tarafta yer alan teleskopik çatal ve geniş çaplı jantlar, değişken yol koşullarında bile güvenle ilerlemenizi sağlar.

i-get Motor

125cc hacmiyle kompakt bir yapıya sahip olmasına rağmen etkileyici bir güç üreten i-get motor, SR 125’in heyecan verici bir sürüş deneyimi sunmasını sağlıyor.

CBS Fren

Kobine fren sistemiyle ön ve arka fren bir arada kullanılarak daha stabil bir yavaşlama sağlanır.

Lastikler

Farklı yol yüzeylerine uygun desene sahip olan lastiklerle sadece pürüzsüz asfaltta değil, zorlu koşullarda da güvendesiniz.

FİYAT TEKLİFİ ALIN