150.000 TL'ye kadar 12 ay %1,99 faizli banka kredisi yada 300.000 TL’ye kadar kredi kartına vade farksız 8 taksit!
Üstelik seçili modellerde takas desteği!

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

Aralık ayı yasal metni okumak için tıklayın.

RSV4

Tam anlamıyla gerçek bir Superbike

RSV4 sadece bir motosiklet değil. Nefes kesen teknolojilerin savaştığı bir sektörde vücut bulan, şampiyonluğa ulaşmış motosikletler tasarlamakla ünlü bir yarış ekibinin deneyimi ve teknik bilgisi sayesinde neler başarılabileceğini gösteren eşsiz bir tasarım.

RSV4

RSV4

TIME ATTACK

Heyecan verici güç

Yeni tasarımla birlikte motosikletin aerodinamik özelliklerinde önemli çalışmalar yapıldı. Stilin ilham kaynağı ultra modern RS 660 modeli olurken, kıvrımlı hatlar ve gerçekleştirilen rüzgar tüneli testlerinin sonuçları sayesinde elde edilen etkileyici şekilde düşük direnç katsayısı, yüksek hız performansında kayda değer ve keyif veren bir artış sağlıyor.

217 beygir gücü ile muhteşem

RSV4, Dark Losail renk seçeneği ile sunulurken Factory versiyonu için Aprilia Black ve Lava Red opsiyonları arasından seçim yapabilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin, yenilenmiş V4 1.099 cc motorun ve tüm sürücülere hitap edecek şekilde geliştirilen yeni şasinin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Odak noktası performans

Geliştirilen ergonomik özellikler arasında yeni yakıt deposu ve karenajlara göre sürücüye mükemmel bir konum sağlayarak daha fazla alan ve daha doğal bir sürüş pozisyonuna olanak tanıyan sele yer alıyor. Kullanımı kolay elektrik kontrolleri, yeni ve genişletilmiş TFT gösterge paneli ve Ride-By-Wire özellikli gaz kelebeği üzerinde daha iyi bir kontrol sağlayan Marelli 11MP ECU ünitesi sayesinde sürüş keyfi daha da üst düzeye çıkıyor.

Aprilia RSV4 ve RSV4 Factory

RSV4, Factory opsiyonu ile de sunuluyor. İki modelde de yenilenmiş V4 1.099 cc motor kullanılmış olsa da Factory versiyonu dövme alüminyum jantlar, Öhlins Smart EC 2.0 yarı aktif süspansiyon sistemi ve Brembo Stylema fren kaliperleri gibi spor özellikler sunuyor

Aprilia RSV4 ve RSV4 Factory

RSV4, Factory opsiyonu ile de sunuluyor. İki modelde de yenilenmiş V4 1.099 cc motor kullanılmış olsa da Factory versiyonu dövme alüminyum jantlar, Öhlins Smart EC 2.0 yarı aktif süspansiyon sistemi ve Brembo Stylema fren kaliperleri gibi spor özellikler sunuyor

Şampiyon Tasarım

Akıl almaz derecede rafine hale getirilen şasi, 250 GP sınıfında 18 dünya şampiyonluğu ve 143 Grand Prix zaferi kazanmış bir misarın etkileyici çizgilerini taşıyor. En yeni modelde yapılan çarpıcı değişiklik ile salıncak artık hem daha hafif hem de daha güçlü. Aynı zamanda daha alçak bir mafsala sahip. MotoGP'de kullanılan Aprilia RS-GP'den ilham alınarak yapılan bu yenilik, ağırlığı azaltırken, hızlanma sırasında arka kuyruğun dengesini iyileştiriyor. 

Gündüz Farları

Aprilia'nın spor motosikletlerdeki aydınlatma yaklaşımının bir uzantısı olan RSV4'te, çevresel gündüz farları ve viraj alırken dönemecin iç kısmını aydınlatan yardımcı ışıkların kullanıldığı "viraj lambası" fonksiyonuna sahip bir üçlü LED ön far ünitesi kullanılıyor.

Rakipsiz Motor

Aprilia tarafından şimdiye kadar üretilen en devrimci ve güçlü motoru tanımlamak için dünyada seri üretilen ilk yüksek performanslı dar açılı V4 motor ifadesini kullanabiliriz. Euro 5 emisyon kriterlerini performanstan ödün vermeden karşılayan bu motor, yeni egzoz sistemi ve 1.077 cc'lik önceki modele kıyasla 1.099 cc'lik verimli motor hacmi gibi akıllı modifikasyonlar sayesinde daha yüksek tork seviyesi ve 217 BG'lik olağanüstü bir maksimum güç sunuyor.

FİYAT TEKLİFİ ALIN