Ruhu Sportif, Beklentileri Yüksek Olanlara

Aprilia RX 125, Aprilia’nın off-road yarışlarında yıllar içinde edindiği birikimle tasarlandı. Düşük ağırlığı ve yüksek performanslı motoru sayesinde hem günlük kullanım hem de off road maceraları için ideal RX 125, yenilenmiş tasarımı, donanımı ve motoruyla benzersiz bir sürüş tecrübesi sunuyor.

Şasi

Aprilia RX, gelişmiş süspansiyonları ve ABS fren sistemiyle yüksek performanslı ve güvenli bir sürüş deneyimi sunuyor. Sadece ön frende bulunan Bosch ABS sistemi, devrilme önleme özelliğiyle kategorisinde bir ilk. Bu fren sistemi sayesinde frenlemede maksimum kontrolü sağlarken, sert frenlemede arka tekerleğin kontrolsüz bir şekilde havalanmasının önüne geçiliyor. Önde 260mm, arkada 220mm çapında iki dalgalı disk ve off-road kullanımına uygun jant ölçüleri RX 125’in en zorlu koşullarda bile maksimum sürüş keyfiyle yol almasını sağlıyor.

Teknoloji

Hem günlük hayatta hem de toprak yollardaki maceralarınız için tasarlanan RX 125, bu çok yönlü sürüş deneyimi özelliğini gösterge paneline de yansıtıyor. Gelişmiş özelliklere sahip olmasına rağmen kolay kullanılan bu gösterge panelinde alışılmış özelliklerin yanında maksimum hız, akü voltajı ve katedilen mesafeyi gösteren yolculuk günlüğü bulunmakta.

Motor

Yenilenmiş 125 cc hacme sahip olan tek silindirli motoru sayesinde kışkırtıcı bir sürüş karakterine kavuşan RX 125; sadece aklınıza değil, kalbinize de hitap ediyor. Marelli MIUG4 kontrol ünitesi sayesinde çok daha teknolojik bir karaktere bürünen motor, en zor yol koşullarında bile maksimum performansı elde edebilmeniz için düşük devirlerde maksimum güç elde etmeniz için tasarlandı. Düşük yakıt tüketimi ve etkileyici gaz tepkisi RX 125’in hem günlük kullanımda hem de toprak yollarda ideal bir motosiklet haline gelmesini sağlıyor. Bu dört zamanlı motor, tarih yazmaya geliyor!

MODELLER

FİYAT TEKLİFİ ALIN