PİSTLERDEN YOLLARA TAŞINAN KARAKTER

Karakteri ve yenilikçi ruhuyla her zaman fark yaratan Aprilia, gelenek ile geleceği buluşturuyor. Sportif kişiliği ve çağdaş çizgileriyle hayranlık uyandıran RS 660, Aprilia markasının pistlerdeki liderlik deneyimini şimdi de asfalta taşıyor. Bu hafif ve kompakt motosiklet, eşsiz tasarımı ve çevikliğinin yanı sıra, yüksek hızlarda da son derece stabil ve inanılmaz bir sürüş keyfi yaşatıyor. RS 660, genç ve dinamik karakterini çok özel bir renkle yansıtıyor: Acid Gold.

STANDARTLARI O BELİRLİYOR

Kendi sınıfında yeni bir standart yaratan RS 660, dinamik sürüş deneyimini en üst seviyelere çıkaran gövde, alüminyum şasi ve çatal; bir yandan ağırlık dağılımını optimize ederken, bir yandan da maksimum hafiflik sağlıyor.

NEFES KESEN BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ

RS660'ın sportif kişiliği ile çağdaş çizgileri nefes keserken, Aprilia'nın pist deneyimini asfalta taşıyor. Benzersiz tasarım, şık ve çevik yapısı, hafif ve kompakt RS660'ı şekillendiriyor. Yüksek hızlarda stabilite sağlayan, eğlenceli, zevkli bir sürüş deneyimine hazır olun.

Sürüş pozisyonu, konforlu bir sürüş deneyimi ve ideal ön ağırlık dağılımını sağlamak için dikkatlice tasarlanmıştır.
Sele, ayak basamakları ve direksiyon çatalı üzerindeki klipsli gidonun mükemmel şekilde dengelenmiş kurulumu dinamik bir sürüş pozisyonu oluşturken, farklı pist ve yol koşulları için tasarlanmış 5 sürüş modu ile güvenli sürüşün keyfini çıkarın.

APRC SİSTEMİ

Yarış pistlerinde doğan ve asfalt yollarda kullanılmak için geliştirilen APRC (Aprilia Performance Ride Control) sistemi, yolda maksimum güvenlik sağlayan, pistlerde ise performansı artıran eksiksiz bir paket olarak elektronik kontrollerde gelinen son noktayı temsil ediyor.
RS 660 donanımında yer alan APRC (Aprilia Performance Ride Control) sisteminin en modern elektronik kontrol paketi olduğunu söyleyebiliriz. Altı eksenli gelişmiş bir devinimsel platformdan oluşan bu paket, donanımındaki ivme ölçerler ve jiroskoplar sayesinde motorun o anki durumunu ve yolla etkileşimini gerçek zamanlı algılayıp performans desteği verirken, sürüşü de güvenli ve keyifli hale getirir.

Sınırlı Sayıda

Yakıt deposundaki bir siper üzerine basılmış sayı ile sadece 1500 adetlik sınırlı bir sürüm.

Yarış Ruhu

Yakıt deposundaki bir siper üzerine basılmış sayı ile sadece 1500 adetlik sınırlı bir sürüm.

Şasi

Yakıt deposundaki bir siper üzerine basılmış sayı ile sadece 1500 adetlik sınırlı bir sürüm.

İleri Teknoloji

Son Nesil APRC Paketi
MULTIMAP ABS FREN SİSTEMİ
5 farklı sürüş modu
Renkli TFT Gösterge Paneli
Aprilia MIA (İsteğe bağlı)

Tam LED Aydınlatma

3 LED öğesinden oluşan ön ışık grubu
- Entegre göstergeli ayırt edici DRL
- Otomatik far etkinleştirmesini sağlayan ortam ışığı sensörü
- Daha iyi görüş için tüm virajı aydınlatan bir çift viraj ışığı

660 cc motor

100 hp gücüne ve inanılmaz derecede yüksek torka sahip yeni ikiz silindirli 660 cc, her koşulda canlı, hızlı tepki veren performans sunar ve Euro 5 uyumludur.

Multimap Viraj ABS

Gelişmiş Multimap Viraj Alma ABS, RS 660'ın performansından ödün vermeden yolda maksimum güvenlik sağlar. Yanal hızlanma, ön frene uygulanan basınç, yatış, eğim ve yalpalama gibi bir dizi parametreyi sürekli olarak izleyen hassas bir algoritma kullanılarak fren hareketi, ABS müdahalesini optimize ederken ideal yavaşlama ve denge oranını oluşturmak için ayarlanır.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

FİYAT TEKLİFİ ALIN